Raksts no žurnāla “PERSONA”

Статья из журнала «PERSONA»

Valstī izveidojusies krīze lielāko daļu iedzīvotāju iedzen stresā. “Nav naudas, nav naudas! Ko darīt?” Tas jau ir kļuvis par pierastu izsaucienu! Patiesībā, izeja ir no visām situācijām, galvenais ir nepadoties un nesēdēt, rokas klēpī salikušiem. Bankā neizdodas saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu?! Jūs droši varat doties uz neatkarīgo brokeru centru SQUARE+. Jums piedāvās optimālu risinājumu īsā laikā!

Mūsu redakcija nolēma ar SQUARE+ apspriest kreditēšanas pakalpojumus.

Noskaņojums brokeru centrā SQUARE+ mūs patīkami pārsteidza. Gaidījām saspringtu atmosfēru kā bankā, darbiniekus – “robotus”, kuros nav nekā cilvēciska un kuri darbojas saskaņā ar precīziem norādījumiem.

Centrā SQUARE+ valda patīkama, mājīga atmosfēra, mūs ar smaidu sagaidīja SQUARE+ īpašnieks Oļegs Meščaņinovs. Viņš ir enerģisks cilvēks, ļoti pozitīvs un mīl savu darbu. Oļegs labprāt mūsu redakcijai pastāstīja par kreditēšanas pakalpojumiem.

Persona: Pastāstiet mums, lūdzu, par savu uzņēmumu!

SQUARE+: Mūsu firma tika reģistrēta pirms 15 gadiem 14. februārī – Visu mīlētāju dienā! Mūsu uzņēmumam ir 3 galvenie virzieni: palīdzība kreditēšanā, investēšanā un nekustamo īpašumu pārdošanā. Mūsu uzņēmums pastāv jau 15 gadus, un šajā laikā ir noformēti vairāk nekā 5 000 kredītu pret nekustamo īpašumu ķīlu.

Persona: Kā Jūs nonācāt pie šāda veida biznesa uzsākšanas?

SQUARE+: Redzot brokeru nozares attīstības tendences, kā arī vēlēšanās palīdzēt cilvēkiem un izpratne par to, kā organizēt ātru un kvalitatīvu darbu, noveda mūs pie sava biznesa atvēršanas.

Persona: Pastāstiet, lūdzu, kādus kreditēšanas veidus Jūs piedāvājat.

SQUARE+: Mūsu darbības pamata virziens ir saistīts ar palīdzības sniegšanu kreditēšanā pret nekustamo īpašumu. Mēs arī esam vieni no nedaudzajiem, kas var palīdzēt, izsniedzot kredītu pret zemi un mežu.

Persona: Jūs palīdzat noformēt kredītu pret algu?

SQUARE+: Nē. Savas darbības sākumā mēs izsniedzām kredītus pret algu, tomēr, tā kā bija 50% neizmaksātu kredītu, mēs no šī pakalpojuma atteicāmies.

Persona: Kādas procentu likmes piedāvā organizācijas, ar kuru starpniecību var saņemt aizdevumu?

SQUARE+: Pamatā, ar jebkādu kreditēšanas termiņu tas nav augsts procents, tomēr galīgais lēmums tiek pieņemts individuāli, vērtējot ķīlu un aizņēmēja personību. Starp citu, cik mums ir zināms, mūsu licencētajam kredītu partnerim ir viena no viszemākajām procentu likmēm starp visiem kredītu uzņēmumiem.

Persona: Kādu lietišķo pieeju klientiem izmanto Jūsu darījumu partneris?

SQUARE+: Mūsu finanšu partneris ir lojālāks nekā banka un ņem vērā cilvēcisko faktoru. Vienlaikus nepastāv strikta sistēma kā bankā, tāpēc soda naudas iekasēšana par kavētu maksājumu nenotiek pēc grafika un ar klientu var runāt par problēmas atrisināšanu.

Persona: Kādi dokumenti ir vajadzīgi, lai saņemtu kredītu pret nekustamo īpašumu?

SQUARE+: Saskaņā ar kredītiestādes noteiktajām prasībām, nepieciešamais dokumentu saraksts: īpašumtiesības apliecinošs dokuments; inventarizācijas lieta; īpašnieka pase.

Sazinieties ar mums – gaidām Jūsu zvanu vai ziņu jau tagad!

(371) ‎27-555-555

Klikšķiniet uz numura, lai piezvanītu tūlīt!

info@vipkredit.lv

Klikšķiniet uz adreses, lai uzrakstītu tūlīt!

+371‎27555555

Klikšķiniet uz numura, lai uzrakstītu tūlīt!

Persona: Kredīta pamatsummas izmaksa sākas uzreiz, vai arī ir iespēja sākumā maksāt tikai procentus?

SQUARE+: Zinot partnera – kredītiestādes noteikumus un izvirzītās prasības, atbildam: ja kredīta termiņš viņu organizācijā nepārsniedz 24 mēnešus, tad ik mēnesi var maksāt tikai procentus, bet pamatsummu izmaksāt termiņa beigās; ja termiņš pārsniedz 24 mēnešus, tad kredīta pamatsummas izmaksa sākas uzreiz; ir arī iespēja izvēlēties atviegloto maksājumu, kad ik mēnesi tiek maksāti procenti un daļa no pamatsummas. Otra pamatsummas daļa tiek izmaksāta termiņa beigās. Lūk, šī uzņēmuma galvenie noteikumi.

Persona: Pastāstiet, lūdzu, par sava darba priekšrocībām. Kāpēc mūsu lasītājiem ir vērts vērsties tieši pie Jums?

SQUARE+: Pirmkārt, tā ir neatkarīga brokeru uzņēmuma uzticamība, lietišķas ētikas ievērošana un konfidencialitāte; otrkārt, mūsu uzņēmuma darbinieki ir sava darba profesionāļi; treškārt, tā ir individuāla pieeja katram klientam; ceturtkārt, mēs garantējam sniegto pakalpojumu kvalitāti; piektkārt, mēs pakalpojumus sniedzam maksimāli īsā laikā.

Persona: Daudzi cilvēki baidās vērsties kredītiestādēs, jo ir zināmi daudzi gadījumi, kad kredītiestādes prasmīgi noformē līgumus tā, ka klients var vienkārši pazaudēt savu nekustamo īpašumu. Ko Jūs varat teikt par Jūsu kredītu partneri?

SQUARE+: Atbildēsim ar prieku. Mūsu finanšu biznesa draugam ir pilnīgi cita politika. Viņi nesaprot firmas, kuras grib piekrāpt savus klientus un īsā laikā nopelnīt daudz naudas, bet pēc tam pazust no redzesloka. Viņi un mēs strādājam, lai saglabātu reputāciju, mīlam savu darbu un korekti izturamies pret saviem klientiem. Viņu vēlēšanās: lai viņu ieguldītā nauda strādātu. Sveša īpašuma pārdošana, tiesas – visa šī kņada nevienu neinteresē.

Persona: Viņiem ir daudz problemātisku debitoru?

SQUARE+: Cik mums zināms, nav daudz – ap 5%. Pirms kredīta piešķiršanas notiek analīze: vai cilvēks varēs dzēst kredītu nepieciešamajā laikā. Kad pie mums vēršas cilvēks, lai palīdzam saņemt kredītu, mēs ar viņu vispirms izrunājamies un secinām, vai cilvēks varēs izmaksāt kredītu, lai nepieviltu arī savu galveno kredītu partneri. Ja mums rodas šaubas, mēs meklējam citu izeju no situācijas. Mūsu potenciālie klienti ir nopietni, adekvāti cilvēki.

 

Persona: Kāda kredītiestādei ir cīņas metode ar šaubīgiem debitoriem?

 

SQUARE+: Klients piekrīt tikties, lai noskaidrotu, kāds ir nemaksāšanas iemesls, un pēc tam cenšamies kopīgi atrast izeju no izveidojušās situācijas. Viņiem nav tik strikta mehānisma kā bankā, tāpēc viņi ikvienā gadījumā var atļauties individuālu pieeju. Uzņēmums cenšas vispirms pārkreditēt, bieži vien ar mūsu palīdzību, kredītu bankā un tikai ārkārtas gadījumā vienojas par nekustamā īpašuma pārdošanu. Ja ir redzams, ka cilvēks cenšas risināt radušos problēmu, tad kreditors un klients var vienoties par nelielu termiņa pagarinājumu un nepiemērot soda sankcijas.

Persona: Ja kredīts netiek nomaksāts, pēc cik ilga laika kreditors sāk ieķīlātā īpašuma pārdošanu?

SQUARE+: Cik mums ir zināms – pēc 6 mēnešiem. Līdz tam notiek mēģinājumi atrast citu izeju no izveidojušās situācijas.

Persona: Vai saistībā ar valstī esošo krīzi klientu skaits palielinās?

SQUARE+: Jā, vidēji par 10% mēnesī.

Persona: Ko Jūs noslēgumā gribētu teikt mūsu lasītājiem?

SQUARE+: Mēs novēlam visiem kredītu ņemt apdomīgi, t. i., sākumā apdomāt savu stāvokli un izvērtēt savas iespējas savlaicīgi izpildīt savas saistības.

Pieteikums kredītam

    Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat savu datu apstrādei. Vienošanās

    Scroll to Top