Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

RAKSTS NO ŽURNĀLA “PERSONA”

No pašreizējas krīzes daudzi cilvēki sāk stresot un uztraukties.”Nav naudas, nav naudas! Ko darīt?”. Tas ir jau bieži dzirdēts izteiciens. Pats galvenais ir tas, ka katrai problēmai ir risinājums, galvenais būt optimistiskam un nenolaist rokas. Jūs nevarat saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu bankā?! Tad nāciet pie mums uz kredītu brokeru centru SQUARE+. Jums piedāvās optimālāku variantu īsā laika posmā!

Mūsu redakacija vērsās pie kredītu brokeru centra SQUARE+, lai apspriestu kreditēšanas pakalpojumus.

Mūs ļoti pārsteidza noskaņojums brokeru centrā SQUARE+. Mēs bijām gaidījuši ļoti saspringtu atmosfēru kā bankā, darbiniekus – „robotus”, kas izpilda pienākumus bez emocijām.

Brokeru centrā SQUARE+ ir mājīga, omulīga atmosfēra. Abiīpašnieki, Olegs Meščaņinovs un Viktors Miļevičs, mūs sagaidīja ar smaidu. Īpašnieki izrādījās ļoti enerģiski, pilni pozitīvu emociju un savu darbu mīloši. Viņi ar lielāko prieku izstāstīja mūsu redakcijai par kreditēšanas pakalpojumiem.

Persona: Pastāstiet, lūdzu, par savu uzņēmumu!

SQUARE+: Mūsu uzņemums tika reģistrēts 5 gadus atpakaļ 14. februārī –Svētā Valentīna dienā! Mums ir trīs darba pamatvirzieni: kreditēšana, invistīcijas un nekustamo īpašumu pārdošana. Kaut arī mūsu uzņēmums strādā tikai 5 gadus, mēs jau esam ieņēmuši noteiktu nišu šajā biznesā un pilnvērtīgi konkurējam ar citiem uzņēmumiem, kas jau pastāv vairāk kā 10 gadus.

Persona: Kā Jūs izdomājat uzsākt šadu biznesu?

SQUARE+: Mums bija 10 gadus ilga pieredze kredītu pakalpojumu sniegšanā un 5 gadus atpakaļ mēs izlēmām nodibināt savu uzņēmumu. Ievērojot strauji pieaugumu šajā nozārē, mūsu vēlme palīdzēt civekiem un zināšanas kā organizēt ātru un kvalitatīvu darbību veicinājajauna uzņēmuma dibināšanu.

Persona: Kādus kreditēšanas veidus Jūs piedāvājiet?

SQUARE+: Galvenais mūsu darbības virziens ir kredītēšana pret nekustamo īpašuma ķīlu. Turklāt mēs esam vieni no nedaudzajiem, kas izsniedz kredītus pret zemes vai meža ķīlu.

Persona: Vai pie Jums var saņemt kredītu pret darba algu?

SQUARE+: Nē. Uzņēmuma darbības pirmsākumos mēs izsniedzām kredītus pret darba algu, bet tā kā 50% no tiem netika atmaksāti, mēs atteicāmies no šī veida kreditēšanas.

Persona: Kādus procentu likmes Jūs piedāvājat?

SQUARE+:Pārsvarā jebkura termiņa kredītam procentu likme nebūs augsta, bet galējais lēmums tiek pieņemts individuāli, atkarībā no ķīlas un paša aizņēmēja. Starpcitu, mūsu licencētajam kredītu partnerim ir viena no viszemākajām procentu likmēm starp visiem kreditēšanas uzņēmumiem.

Persona: Kāda ir Jūsu kredītpartnera pieeja klientiem?

SQUARE+: Mūsu partneris ir vairāk lojāls nekā banka un ņem vērā cilvēcisko faktoru. Pie tam nav tik striktas sistēmas kā bankā, tādēļ soda sankciju piemērošana atmaksas nokavēšanas gadījumā notiek ne pēc grafika un tiek risināta problēma ar katru klientu individuāli.

Persona: Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai saņēmtu kredītu?

SQUARE+: Dokuments, kas apliecina īpašnieka tiesības uz nekustamo īpašumu, būves tehniskā inventarizācijas lieta, īpašnieka pase;ja vēlāma kredīta summa pārsniedz 18 000 LVL, tad ir vajadzīga izziņa par ienākumiem no Valsts Ieņēmuma dienesta.

Persona: Vai jāsak atmaksāt uzreiz pamatsummu vai ir iespējams maksāt tikai procentus?

SQUARE+: Pēc mūsu kredītpartnera nosacījumiem un pieprasījuma, ja kredīta termiņš nepārsniedz 24 mēnešus, tad var maksāt tikai procentus un termiņa beigās atgriezt pamatsummu; ja kredīta termiņš pārsniedz 24 mēnešus, tad uzreiz ir jāsāk atmaksāt pamatsummu. Kā arī ir iespējams izvēlēties atvieglotu maksājumu, kur ikmēneša maksājumā ietilpst procenti un daļa no pamatsummas, bet parējo pamatsummu var atgriezt termiņa beigās. Šie ir pamatnoteikumi mūsu uzņēmumā.

Persona: Lūdzu, pastāstiet par savam priekšrocībam. Kāpēc mūsu lasītājiem jāvēršas tieši pie Jums?

SQUARE+: Pirmkārt, tā ir stabilitāte, biznesa ētikas ievērošana un konfidencialitāte. Otrkārt, mūsu uzņēmuma darbinieki ir profesionāļi savā jomā. Treškārt, mums ir individuāla pieeja katram klientam. Ceturtkārt, mēs garantējam kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un, visbeidzot, mēs garantējam kredīta saņēmšanu maksimāli īsā laika posmā.

Persona: Daudziem cilvēkiem ir bail vērsties pie kreditēšanas uzņēmumiem, jo ir zināmi daudzi gadījumi, kad parakstot aizdevuma līgumu aizņēmējs viegli var zaudēt tiesības uz savu ieķīlato īpašumu. Ko Jūs varat pateikt par savu kredītpartneri?

SQUARE: Ar lielāko prieku atbildēsim! Mūsu kredītpartnerim ir pilnīgi cita politika. Tas nesaprot uzņēmumus, kas mēģina piekrāpt savus klientus, nopelnīt daudz naudas ātri un pēc tam pazūst. Mūsu partneris un mēs strādājam reputācijas dēļ, kā arī cienam ko daram un korekti attiecamies pret saviem klientiem. Mūsu partneris vēlas, lai tā ieguldītā nauda strādātu. Sveša nekustamā īpašuma pārdošana, tiesa – visa šī burzma nevienu neinteresē.

Persona: Vai viņiem ir daudz problēmu ar debitoriem?

SQUARE+: Cik mēs zinām - nedaudz, apmēram 5%. Pirms kredīta izsniegšanas mēs citīgi analizējam vai klients spēs atmaksāt laikā. Kad klients atnāk pie mums pēc kredīta, mēs ar viņu aprunājamies un secinam vai viņš spēs atdod pieprasīto kredītu, lai pie tam nepieviltu mūsu kredītpartneri. Ja rodas šaubas, tad mēs meklējam citas alternatīvas. Mūsu potenciālie klienti ir nopietni un adekvāti cilvēki.

Persona: Kā Jūsu partneris cīnaties ar šaubīgiem debitoriem?

SQUARE+: Mēs aicinām klientu uz tikšanos ar mums, lai aprunātos par iemesliem kāpēc kredīts netiek dzēsts, un tālāk mēs mēģinām atrast risinājumu no esošās situācijas. Mums nav tik stingras uzraudzības kā bankā, tāpēc mēs risinām katru gadījumuindividuāli. Sākumā mēs cenšamies pārkreditēt nekustamo īpašumu bankā un tikai ārkārtējā gadījumā to pārdot. Ja mēs redzam, ka cilvēks tiešām cenšas risināt savu problēmu, tad pastāv iespēja aizkavēt maksājumu un iztikt bez soda sankciju piemērošanas.

Persona: Gadījumā, ja kredīts netiek apmaksāts norādītajā termiņā, pēc cik ilga laika kreditors sāk ieķīlātā īpašuma pārdošanu?

SQUARE+: Pēc 6 mēnēšiem. Līdz tam tiek mēģināts atrast alternatīvus risinājumus.

Persona:Vai ir ievērojams klientu pieaugums sakarā ar ekonomisko krīzi valstī?

SQUARE+: Jā, apmēram 10% ikmēnesi.

Persona: Ko Jūs vēlētos beigumā pateikt mūsu lasītājiem?

SQUARE+: Mēs visiem novēlam ņemt kredītu apdomājot, novērtējot savu finansiālo stāvokli un izvērtēt savas iespējas, lai savlaicīgi izpildītu savas saistības.