Līgums par personas datu apstrādi

1. Kas ir iekļauts nepieciešamajā informācijas paketē

1.1 Visbiežāk jums tiks lūgts sniegt šādu informāciju: Uzvārds un vārds; Personas kods; E-pasta adrese; Mobilā tālruņa numurs; Pases dati; Dzimšanas datums; Pašreizējā darbavieta; Darba vieta; Darba joma; Darba tālruņa numurs; Mēneša ienākumi; Cita informācija, ko varat sniegt, izmantojot e-pastu, faksu, tālruni vai atgriezeniskās saites veidlapu Pieteikšanās procesā mūsu darbinieki var pieprasīt dažus papildu dokumentus. Tas parasti būs nepieciešams pozitīva lēmuma par kredīta piešķiršanu gadījumā. Lai varētu izmantot mūsu pakalpojumus, jums jābūt vismaz 21 gadu vecam.

1.2 Visa informācija par jūsu apmeklējumiem un www.vipkredit.lv izmantošanu tiek rūpīgi apkopota.

1.3. Visas veidlapas un veidlapas, ko aizpildāt vietnē www.vipkredit.lv, tiek izmantotas, lai reģistrētos vai izveidotu pieteikumus.

1.4 Mēs apkopojam datus par jums arī tad, ja esat veiksmīgi sazinājies ar kādu no mūsu darbiniekiem pa tālruni.

2. Mūsu tiesības strādāt ar sīkfailiem

Mēs paturam tiesības vajadzības gadījumā izmantot sīkfailus, lai apkopotu informāciju par mūsu vietnes apmeklējumu statistiku un tās izmantošanas apjomu. Tomēr šo informāciju nevar uzskatīt par personisku, jo tā parāda tikai to, cik daudz cilvēku apmeklēja mūsu vietni noteiktā laikposmā un kādi pakalpojumi tika pasūtīti. Informācijā netiks iekļauti jūsu personas dati. Pateicoties sīkfailiem, mēs katru dienu varam pārbaudīt jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu. Šīs ierīces, ko sauc par sīkfailiem, tiek automātiski ievietotas jūsu datorā, kad izveidojat savienojumu ar tīklu. Pēc tam tas tiek saglabāts cietajā diskā kopā ar datiem, kas nonāk pie mums. Šī metode ļauj mums izveidot mūsu interneta palīgu un uzlabot klientiem piedāvātos pakalpojumus.

Ja nevēlaties šādā veidā kopīgot informāciju, varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai nepieļautu visu sīkfailu izmantošanu. Tomēr jums jāapzinās, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot dažus pakalpojumus vai ar tiem var rasties neparedzētas problēmas.

3. Darbs ar jūsu personas datiem.

3.1 Jūs piekrītat, ka informācija, ko mēs no jums ievācam, tiks saglabāta elektroniski un var tikt izmantota šādiem mērķiem:

lai pārbaudītu jūsu identitāti un kredītspēju, pamatojoties uz informāciju un dokumentiem, ko esat sniedzis savā pieteikumā vai pievienojis savam pieteikumam. lai novērstu vai atklātu krāpniecisku līdzekļu izmantošanu vai citus noziedzīgus nodarījumus, par kuriem draud kriminālsods. Lai nodrošinātu, ka mēs vienmēr sazināmies ar jums. Lai veiktu pasākumus, lai jūs varētu atmaksāt aizņemtos līdzekļus.

3.2 Informācija, ko sniedzat, aizpildot pieteikuma veidlapu mūsu tīmekļa vietnē vai apmeklējot mūs personīgi, var tikt izmantota pakalpojumu sniegšanai.

3.3 Mēs varam izmantot jebkādu jūsu sniegto informāciju, lai izpildītu savas saistības, ciktāl tas ir iespējams saskaņā ar abpusēji apmierinošu līgumu.

3.4. Ja mūsu tīmekļa vietnē tiek veiktas izmaiņas, mūsu rīcībā esošā jūsu personas informācija tiks izmantota, lai jūs informētu par šādām izmaiņām.

3.5. Ja iepriekš esat izmantojis mūsu pakalpojumus un esat veiksmīgi pasūtījis pakalpojumus, mēs paturam tiesības sazināties ar jums, piedāvājot labāku un ērtāku risinājumu, kad būs pieejamas jaunas līdzīgas programmas.

3.6. Jebkādu kontaktu ar mērķi piedāvāt jaunus produktus vai programmas var veikt tikai ar klienta atļauju.

3.7. Jauns klients saņems noteiktus piedāvājumus no mums vai trešām personām tikai tad, ja viņš būs piekritis un devis savu piekrišanu mūsu tīmekļa vietnē. Jebkurš materiāls no mums tiks saņemts tikai tad, ja jūs pats izvēlēsieties to saņemt.

3.8. Jebkurš klients, kurš uzskata, ka mēs vai trešās personas izmanto viņa datus nevajadzīgi, var paziņot par savu iebildumu. Šādā gadījumā mēs nekavējoties dzēsīsim visu informāciju par jums no savas datubāzes.

3.9 Jebkura informācija, ko mēs apkopojam par konkrētu klientu, nav personiski identificējama. Ja ar klienta piekrišanu mēs pārsūtām jebkādu informāciju trešām personām, tie būs tikai statistikas dati. Tie tiks apkopoti un analizēti, lai uzraudzītu jūsu apmeklējumus mūsu vietnē. Nepilnvarota persona nevar tos izmantot, lai jūs identificētu vai iegūtu jebkādu citu informāciju par jums.

4. Individuālas klientu informācijas glabāšanas nosacījumi

4.1 Lai uzglabātu, apstrādātu vai nosūtītu jūsu klienta informāciju, mēs varam izmantot resursus, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.

Šo darbinieku darbs var ietvert jūsu finanšu darījumu veikšanu un citu pakalpojumu sniegšanu, kas varētu jūs interesēt. Tomēr šie darbinieki ārpus Eiropas var sniegt līdzīgus pakalpojumus arī jūsu partneriem, tāpēc, piekrītot datu pārsūtīšanai, jūs piekrītat arī šim aspektam. Veicot šādus pasākumus, mēs stingri ievērojam piemērojamos tiesību aktus par personas datu aizsardzību.

4.2 Visa mums uzticētā informācija par jums tiek glabāta īpašos serveros ar augstu slepenības pakāpi. Lai panāktu maksimālu drošību, visi darījumu dati ir pilnībā šifrēti.

4.3. Katram klientam jāatceras, ka neviens interneta savienojums nav 100% drošs. Mēs tikai darām visu iespējamo, lai pietuvotos šim skaitlim. Jūs pats esat atbildīgs arī par jebkādu datu nosūtīšanu pa e-pastu. Mēs varam nodrošināt saviem klientiem piekļuvi mūsu vietnei, piešķirot viņiem personīgo paroli. Šādā gadījumā paroles piekļuve ir jūsu pienākums.

5. Personas datu apstrāde un pārsūtīšana

5.1 Mēs atļausim saviem partneriem izmantot mūsu informāciju tikai noteiktos apstākļos, bet tikai tad, ja būsim pārliecināti, ka viņi ievēros tādu pašu drošības praksi attiecībā uz personas datu saglabāšanu kā mēs.

5.2 Jūs piekrītat, ka jūsu personas dati var tikt izpausti trešajām personām šādos gadījumos:

5.2.1 Jūsu personas dati var tikt izpausti trešai personai, ja mūsu uzņēmums vai tā daļa kļūst par šādas trešās personas īpašumu.

5.2.2 Visa informācija par jums un jūsu mūsu vietnes apmeklējumu tiks izpausta, ja to pieprasa piemērojamie tiesību akti.

5.2.3 Mums ir tiesības izpaust informāciju par jums, ja tas ir nepieciešams, lai mazinātu kredītrisku un novērstu krāpnieciskus darījumus.

5.2.4 Mēs esam tiesīgi apmainīties ar informāciju ar mūsu partneriem, kas iepriekš jums ir snieguši līdzīgus pakalpojumus, valsts un nevalstiskajām organizācijām, lai veiktu atbilstošu un pilnīgu jūsu kredītspējas novērtējumu. Mēs to varam darīt tikai tad, ja esat izteicis vēlmi izmantot mūsu produktu.

5.2.5 Atmaksas perioda laikā mēs apkoposim visu informāciju par jūsu maksājumiem un nesamaksātajiem atlikumiem un nodosim šo informāciju trešās puses apstrādes pakalpojumu sniedzējam.

5.2.6 Jūsu personas dati var tikt vākti, analizēti un uzglabāti, kā arī nodoti trešās puses uzņēmumam tādā apjomā, kā noteikts līgumā, kuru Jūs izvēlaties no www.vipkredit.lv pieejamajām programmām un parakstāt.

6. Par trešo pušu drošību Mūsu vietnē atradīsiet saites uz trešo pušu resursiem. Šīm saitēm varēsiet piekļūt tikai pēc tam, kad būsiet piekritis šo resursu datu aizsardzības un vietnes drošības politikai. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu resursiem un neatbildam par to drošību. Mēs esam atbildīgi tikai par mūsu oficiālo vietni.

7. Piekļuves iegūšana jūsu informācijai

Lai ievērotu fiziskām personām piemērojamos datu aizsardzības tiesību aktus, mums ir pienākums sniegt jums sīkāku informāciju par to, kāda informācija par jums ir mūsu rīcībā un kuri uzņēmumi vai fiziskas personas ir lūgušas iepazīties ar informāciju par jums. Tas viss jums ir tiesības zināt, izņemot gadījumus, kad to aizliedz likums. Šo informāciju jums var sniegt bez maksas ne biežāk kā divas reizes gadā. Ja šos datus nepieciešams iegūt biežāk nekā divas reizes gadā, mēs labprāt sagatavosim jums visu informāciju par papildu samaksu, kas saistīta ar datu vākšanas izmaksām.

8. Ārpustiesas strīdu izšķiršana

Strīdi starp SIA “SQUARE+” un klientiem tiks risināti sarunu ceļā. Ja strīdu neizdodas atrisināt sarunu ceļā, klients var iesniegt sūdzību par SIA “SQUARE+” sniegtajiem pakalpojumiem, nosūtot to pa pastu uz adresi Stabu iela 50-13, Rīga, LV-1050, vai nosūtot uz e-pastu info@vipkredit.lv, vai rakstot uz iepriekš minēto adresi. Ja SIA “SQUARE+” nav atbildējis uz sūdzību 15 darba dienu laikā vai atbilde ir bijusi neapmierinoša, klients var vērsties ar sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Vairāk informācijas: šeit

 

Ja jums ir kādi jautājumi, pieprasījumi vai vēlaties paust savu viedokli par mūsu datu aizsardzības noteikumiem, varat rakstīt uz info@vipkredit.lv.

Scroll to Top