Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Pārkreditēšana

выкуп имущества у судебных исполнителей

Pārkreditēšana – ir jauna kredīta saņemšana spēkā esošā līguma kredītsaistību segšanai. Klientam izmantot šo iespēju vērtīgi šādos gadījumos:

  • izdevīgākie piedāvājumi kredītu tirgū;
  • nepieciešamība palielināt kredīta summu;
  • problēmas ar spēkā esošā līguma maksājumu segšanu;
  • visu kredītu apvienošana vienā uz ilgāku laika periodu ar zemāku likmi

Daudzi mūsu klienti izmanto mūsu piedāvājumu visu parādu pārkreditēšanai tāpēc, ka citās iestādēs procentu likme līdz pat 10 reizēm pārsniedz mūsu piedāvāto!

Ilgtermiņa programmām, tādām kā kredītam pret nekustamo īpašumu, pārkreditēšanu veikt ir īpaši izdevīgi. No līguma noslēgšanas brīža tirgus konjunktūra var krasi mainīties, parādas jaunas izdevīgas kredītu programmas ar daudz zemākām procentu likmēm, mainās nekustamā īpašuma objektu vērtība. Aizņēmējam ir iespēja samazināt ikmēneša izmaksas un uzlabot savus tēriņus parāda dzēšanai.

Pārkreditēšanas īpatnības

Ātro kredītu pārkreditēšana vai refinansēšana ir iespējama tajā bankas iestādē, kura ir piešķīrusi spēkā esošo kredītu, vai citā bankā, kas piedāvā līdzīgu pakalpojumu.

Aizņēmējs var izvēlēties visidzevīgāko piedāvājumu un vērsties uz konkrētu bankas iestādi vai kredītu izsniegšanas organizāciju ar mērķi saņemt līdzekļus pārkreditēšanai. Kā likums, priekšrocības tiek dotas klientiem ar pozitīvo kreditvēsturi, kuriem nav bijušas problēmas ar parādu nomaksu spēkā esošam līgumam. Bet, kas attiecas uz mums, mūsu sadarbības ietvaros Jūsu kredītvēsturei nav nozīmes !

Sniedzot papildus nodrošinājumu, var palielināt iespējas saņemt kredītu. Bankai visdrošākais un viskvalitatīvākais ķīlas variants ir īpašums. Rezultātā aizņēmējs saņem jaunu kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kredīta izsniegšanai ir noteikts mērķis un tas tiek izmantots esošo saistību dzēšanai. Pārkreditēšanas laikā aizņēmējs var dzēst arī vairāku spēkā esošo līgumu parādsaistības.

Nepieciešami dokumenti

SMS vai jebkura cita kredīta pārkreditēšanai bankā ir jāiesniedz kredīta noformēšanai nepieciešamos dokumentus. Te ietilps viens vienīgais dokuments:

  • aizņēmēja un nekustāmā īpašuma objekta identifikācijas dokuments

Ir nepieciešams iesniegt izziņu no bankas iestādes ar pilnu informāciju par esošo spēkā aktuālo līgumu (summa, procentu likme, parāda atlikums, rekvizīti) un pašu līgumu, kuru tiek plānots dzēst ar kredītlīdzekļiem. Ja kredīts tiek izsniegts pret dzīvokļa ķīlu, tad ir nepieciešams savākt dokumentus par īpašuma reģistrāciju un dokumentāru īpašuma tiesību aptirpinājumu.

Pārkreditēšanas laikā aizņēmējs var saņemt izdevīgākus līdzekļu saņemšanas un izmantošanas noteikumus: kredīta summas palielināšanu, līguma noslēgšanu ilgākam laika periodam, procentu likmes un ikmēneša maksājuma samazināšanu.

Mūsu kompānijas klienti var būt droši par pozitīvo pārkreditēšanas risinājumu, jo mūsu speciālisti par kredītiem zina visu ! Ilggadējā prakse un uzkrātā pieredze padara mūs par līderiem kredītu tirgū ! Pie mums vēršas, mums uzticās, jo sniedzam visidzevīgākus piedāvājumus kreditēšanai ar viszemākām likmēm un ilgākam laika periodam !