Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Parādu dzēšana

выкуп имущества у судебных исполнителей

Laicīgā parādu dzēšana garantē pilsonim labu turpmāko kredītvēsturi. Parādi var radīt šķēršļus finansiālo līdzekļu izmantošanai, kā arī draudus kredītam pret nekustamo īpašumu, kurš tiek izsniegts, ja klientam nav bijuši sodi vai lieli valūtu parādi.

Ja ir problēmas ar kredītu izmaksām, ļoti svarīgi pieņemt pareizo lēmumu vai vērsties pēc palīdzības pie juridiskiem speciālistiem.

Parādu dzēšanas procedūra

Finansiālu parādu dzēšanai izmanto dažādas metodes, kuras tiek pielietotas katram gadījumam individuāli. Klientiem ar lieliem parādiem nereti ir grūtības saņemt kredītu līdzekļus, it īpaši viņi nevar saņemt valsts kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, un tad ir spiesti vērsties pēc palīdzības dažādās apšaubāmās organizācijās.

Parādu dzēšanas etapi:

  • 1. Parādu kopējās summas aprēķins;
  • 2. Pakāpeniskas parādu atmaksas aprēķināšana;
  • 3. Palīdzība īpašuma realizācijā;
  • 4. Naudas līdzekļu izsniegšana ar nākotnes termiņa aprēķināšanu to atdošanai.

Pilsonis, kuram ir noteikts parāds, var izmantot mūsu juridisko speciālistu pakalpojumus. Katram klientam mēs piedāvājam maksimāli izdevīgu risinājumu, kurš palīdzēs tikt galā ar visām problēmām, neatkarīgi no to sarežģītības. Pēc parāda atmaksas, pilsonis atgūst tīru kredītvēsturi. Tāpat turpmāk var noformēt piemērotu kredītu pret dzīvokļa ķīlu ar izdevīgu procentu likmi.

Kvalificēto speciālistu palīdzība

Mūsu kompānija sniedz operatīvus juridiskus pakalpojumus kreditēšanas un parādu dzēšanas jomā. Kvalificēts personāls atbalsta darbu ar visiem klientiem, neatkarīgi no kredītvēstures sarežģītības vai sākuma parāda apjoma. Katram klientam tiek piedāvāti individuāli risinājumi, kuri apmierina visas puses. Palīdzība tiek sniegta uzreiz pēc pirmās konsultācijas.