Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Neatkarīgs kredītu brokeris

Neatkarīgs kredītu brokeris

Visizdevīgākais kredīts vienmēr ir bijis kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Kreditēšanas sistēmas attīstības rezultātā kļuva grūti orientēties lielā kredītu programmu klāstā un izprast visas nianses, piedevām tas prasa ļoti daudz laika, spēka un reizēm arī līdzekļu.

Saprātīga pieeja kredītu porgammas izvēlei ļauj ieekonomēt nopietnus līdzekļus, īpaši liela aizdevuma gadījumā. Piemēram, aizņemoties naudu uz 10-15 gadiem, pat 1 % starpība piedāvātajā kredīta procentu likmē, sastāda ļoti lielu summu. Ja pievienot iespējamo starpību arī komisijas maksām un nodevām, kļūst pilnīgi skaidrs, ka ir nepieciešams vērsties pie profesionāļa, kurš uzņemties šo darbu un gūs vislabāku rezultātu.

Mēs augsti vērtējam mūsu klientu laiku. Mūsu profesionāļu komandai ir ļoti liela pieredze palīdzības sniegšanā gadījumos, kad ir nepieciešams saņemt aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Neatkarīgs kredītu brokeris Jums palīdzēs:

  • saprast nianses dažādām kredītu programmām,
  • individuāli piemeklēt labāku kredīta piedāvājumu,
  • ja ir nepieciešams, saņemt ātro kredītu maksimāli īsā laikā,
  • izvērtēt dažādus pārkreditēšanas vairantus jau esošam kredītam, nodrošinot labākus nosacījumus, parādu dzēšana,
  • pareizi sagatavot un noformēt pilnu nepieciešamo dokumentu komplektu iesniegšanai bankā,
  • aprēķināt visus iespējamos papildu tēriņus,
  • rast izeju no jebkuras sarežģītas finanšu situācijas,
  • saņemt kredītu jau pēc stundas, pat ja līdz šim Jūs saņēmāt atteikumus !

Maksātspējas garantija ar nekustamo īpašumu palielina klienta iespējas saņemt maksimāli iespējamo summu no nekustamā īpašuma vērtības. Bet dažādu īpašumu vērtība var krasi atšķirtires.

Bieži vien bankas un kredītu izsniegšanas organizācijas atsaka kredītu izsniegšanā klientiem pat ar ideālu kredītvēsturi, apstiprinātajiem oficiālajiem ienākumiem un pat gadījumos, kad klientiem ir fiansniālā nodrošinātība nekustamā īpašuma veidā. Informācija, kāpēc tiek pieņemts pozitīvs vai negatīvs lēmums šai gadījumā, netiek plaši izplatīta un ir komercnoslēpums.

Strādājot brokeru pakalpojumu sniegšanas jomā jau vairāk kā 10 gadus, mēs zinām daudz juridisku un finasiālu nianšu, kas palīdz mums izsniegt Jums kredītu pret nekstamā īpašuma ķīlu ātri un bez liekām rūpēm. Tāpat mēs izsniedzam kredītus pilnīgi visiem klientiem un mūsu procentu likme vienmēr ir viszemākā!