Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Saņemiet kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, dzīvokli vai māju Latvijā ļoti operatīvi - tikai 1 dienas laikā un ar pieņemamām procentu likmēm! Pat bez izziņām par ienākumiem (biznesa attīstībai) un līdz 75% no nekustamā īpašuma cenas. Aizdevuma noformēšana stundas laikā jebkuram mērķim - celtniecībai, remontam, sava biznesa uzsākšanai u.c. Naudas saņemšana jau nākamajā dienā. Plaša pieredze Latvijas tirgū. Jaunas programmas - aizdevums, kas nodrošināts ar zemi / mežu un attīstības projektu finansēšana līdz EUR 20 000 000

Vipkredit aizdevumi pret nekustamā īpašuma ķīlu – operatīva pieteikuma izskatīšana, ātra kredīta summas izsniegšana un elastīgs atmaksas grafiks.

Kā noformēt aizdevumu un saņemt naudu pret dzīvokļa vai mājas ķīlu Latvijā īsākajos termiņos?
Aizpildiet pieteikumu vai piezvaniet un iepriekšējā lēmuma saņemšanai iesniedziet dokumentus vai nosūtiet kopijas.

Un 1 stundas laikā Jūs uzzināsiet atbildi! Viss ir vienkārši.

Dzīvoklis:

1 Zemesgrāmata
2 Inventarizācijas lieta (ja ir)

Māja:

1 Zemesgrāmata
2 Inventarizācijas lieta (ja ir)
3 Zemes gabala robežu plāns

Klienti mūs izvēlas, jo mēs spējam noformēt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu krietni ātrāk un ērtāk gan banku, gan nebanku sektorā.

Mēs piedāvājam kredītprogrammas fiziskām un juridiskām personām.

Šobrīd Latvijas kreditēšanas tirgū ir tāda, ka bankas kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu izsniegšanas laikā, saskaņā ar likumu par kreditēšanu, ir spiesti pārbaudīt aizdevuma saņēmēja maksātspēju.

Priekšrocības:

  • Kredīta atmaksas termiņš: no 1 mēn. līdz 15 gadiem
  • Kredīts tiek noformēts vienas dienas laikā
  • Naudu var saņēmt uzreiz pēc aizdevuma līguma parakstīšanas.

Mēs palīdzēsim Jums sekojošos jautājumos:

  • Dzīvokļu privatizācija – pirkšanas-pārdošanas līguma sagatavošana un saskaņošana, palīdzība inventarizācijas lietas saņemšanā un noformēšanā, visu dokumentu galīgā saskaņošana pie notāra nostiprināšanai Zemesgrāmatā.

  • Pārkreditēšana - kredīta summu palielināšana, pāreja uz citu kredītiestādi, optimāla risinājuma meklēšana jautājumā par papildus finansējumu.

  • Parādu dzēšana – mums ir liela pieredze sadarbībā ar tiesu izpildītājiem un lietās par komunālo parādu piedziņu. Ar saviem naudas līdzekļiem dzēšam parādus un nokārtojam visas ar piedziņu saistītās lietas. Turpmākās parādsaistību neizpildes gadījumā veicam uzraudzību un palīdzību nekustamā īpašuma pārdošanā/pirkšanā izsolēs u.c.

  • Reģistrācija Zemesgrāmatā – veicam visas darbības, kas saistītas ar pirkšanu, pārdošanu, dāvināšanu, pārkreditēšanu, hipotēkas uzlikšanu un noņemšanu, mantošanu un citas darbības, kas prasa reģistrāciju un izmaiņu nostiprināšanu Zemesgrāmatā. Sniedzam inventarizācijas lietas atjaunošanas un jaunas inventarizācijas lietas saņemšanas pakalpojumus, kā arī sastādām visu nepieciešamo līgumu projektus.

  • Darījumi ar nekustamo īpašumu – pirkšana/pārdošana, dzīvokļu un māju noma. Ir sava datu bāze ar nekustamā īpašuma objektiem.

  • Jurista pakalpojumu sniegšana – visas darbības, kas saistītas ar dokumentācijas noformēšanu katram konkrētam darījumam.

  • Neatkarīgs brokeris – bez mūsu kompānijas tirgū ir daudz banku, ar kurām mēs cieši sadarbojamies. Tas ļauj izvēlēties un piedāvāt Jums labāko kredīta piedāvājumu tieši Jums.