Kā saņemt kredītu skaidrā naudā pret dzīvokļa ķīlu un netikt apkrāptam?

Как взять кредит наличными под залог квартиры и не обмануться

Pašlaik saņemt aizdevumu skaidrā naudā ir samērā ērti un vienkārši, īpaši, ja līdzekļi ir vajadzīgi steidzami. Aizņēmējs var izvēlēties tos vai citus noteikumus, atkarībā no summas, kas nepieciešama personiskajām vajadzībām. Visbiežāk pārāk lielu naudas summu klientam neviens kreditors nevarēs aizdot, jo nav parāda atdošanas garantijas. Protams, banka var izskatīt pieteikumu, bet, visticamākais, pieprasīs, lai aizņēmējs pieaicina galvotājus un iesniedz ne mazumu dažādu dokumentu, kas var apstiprināt oficiālu ienākumu avotu. Tomēr, ja klients pieprasa iespaidīgu naudas summu, kas vairākkārt pārsniedz viņa darba algu, vai viņam ir sabojāta kredītvēsture, tad nepieciešamo papīru iegūšana nepalīdzēs, jo banka vienkārši kredītu atteiks. Lai kredīta saņemšanas iespējas palielinātos, vajag piedāvāt bankai, piemēram, ieķīlāt dzīvokli. Protams, šis darījuma veids nenotiek vienā brīdī, un arī atteikuma iespēju neviens nav atcēlis. Tomēr aizņēmējs var cerēt, ka lēmums būs pozitīvs un, iespējams, jau pēc pāris nedēļām viņa īpašumā būs iespaidīga summa.

Noformēt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu bankā nav vienkārši, vienkāršāk ir uzticēties investoram. Viņš palīdzēs ātri nosūtīt Jūsu pieteikumu, un lēmuma pieņemšana par to būs daudz operatīvāka. Šeit Jūs gaida komfortabli parāda dzēšanas noteikumi, kā arī individuāla pieeja. Parasti investors palīdz atrisināt pat vissarežģītākās situācijas. Savukārt bankā šādu pieeju diez vai saņemsiet. Tāpēc, ja Jūs vēlaties savus jautājumus risināt ar cilvēkiem, kas spēj Jums palīdzēt, tad labāk izvēlēties investoru. Protams, privātā finanšu firmā, atšķirībā no bankas, Jūs nevarēsiet patstāvīgi izvēlēties noteikumus, t. i., termiņu un gada likmi. Toties Jums tiks piedāvāti optimāli parāda dzēšanas varianti, bet Jūs, savukārt, varēsiet izvēlēties Jums vispiemērotāko. Vēršoties pie investora, Jūs viegli pirms termiņa dzēsīsiet paņemto kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu vai pagarināsiet tā termiņu jebkurā ērtā brīdī. Taču ir jāatzīmē, ka privātas organizācijas nepiešķir ilgtermiņa kreditēšanu, visbiežāk, tie ir ne vairāk kā pieci gadi. Tam, protams, ir savas priekšrocības, jo jau pēc pāris gadiem Jūsu mājoklis atkal pilnībā būs Jūsu īpašums.

ja Jūs baida sekas, kādas var iestāties kavētu kredīta maksājumu gadījumā, tad jau iepriekš izvērtējiet savas iespējas. Jo, zinot iepriekš, ka kārtējo maksājumu nevarēsiet veikt, iespējams, Jums ir vērts meklēt citu Jūsu finanšu problēmas risinājumu. Atdot parādu tomēr vajadzēs, pretējā gadījumā Jūs paliksiet bez mājokļa. Izvairieties no aizdomīgiem piedāvājumiem, kas līdzinās krāpnieciskām darbībām. Esiet vienmēr uzmanīgi un rūpīgi izlasiet līgumu, pirms to parakstāt. Steidzamu kredītu pret dzīvokļa ķīlu noformējiet tikai organizācijās bez riskiem, ko pārbaudījis laiks un citi cilvēki.

Pieteikums kredītam

    Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat savu datu apstrādei. Vienošanās

    Scroll to Top