Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Jurista pakalpojumu sniegšana

Jurista pakalpojumu sniegšana

Latvijas finašu tirgū mēs strādājam jau vairākus gadus un lieliski izprotam visas nianses un bažas, kas var rasties klientiem saskaroties ar finanšu organizācijām. Problemātiskie kredīti, nepareiza līguma interpretācija, grūtības vācot izziņas kredīta saņemšanai, atteikumi – tas viss mums ir zināms, un tāpēc mūsu, kā augsti kvalificētu juristu, uzdevums ir Jums palīdzēt!

Mūsu kompānija – ir īstu profesionāļu komanda, un nav tādu jautājumu, kuru mēs nespētu atrsināt. Mēs piedāvāsim Jums juristu, kurš palīdzēs noformēt visu dokumentāciju jebkuram darījumam neatkarīgi no tā, vai tas ir darījums ar nekustamo īpašumu vai parādu dzēšanu.

Mūsu priekšrocības:

  • tikai reāli jebkuru problēmu risinājumi;
  • juridiskās konsutlācijas un viss, kas ir nepieciešams dokumentu noformēšanai;
  • ātrā naudas līdzekļu izsniegšana;
  • individuālās procentu likmes;
  • plašas kredīta termiņu iespējas;
  • pirmstermiņa parādu dzēšanas iespēja;
  • uzticamā un droša sadarbība un apkalpošana;

Profesionāļu palīdzība kredītu saņēmšanā

SQUARE+ sniedz kvalitatīvus finanšu pakalpojumus visiem klientiem. Katram klientam mēs piedāvājam maksimāli izdevīgākus nosacījumus kreditēšanai. Mūsu speciālisti piedāvā iespēju ātri saņemt lielas naudas summas, iesniedzot minimālu dokumentu paketi. Papildus klients var veikt privatizāciju, konkrētā īpašuma reģistrāciju vai pārreģistrāciju.

Piedāvājot visplašāku kreditēšanas un dažādu darījumu jomā pakalpojumu klāstu, mēs patiešām esam līderi kreditēšanas u.c. juridisko pakalpojumu tirgū. Pie mums vēršas, mums uzticās, ar mums risina vissarežģītākas situācijas!