Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Īpašuma izpirkšana no tiesu izpildītājiem

Īpašuma izpirkšana no tiesu izpildītājiem

Īpašuma izpirkšana no tiesu izpildītājiem ir ļoti svarīga un atbildīga juridiska procedūra, kura prasa lielu pieredzi likumu pārzināšanas jomā.

Problēmas ar tiesību izpildītājiem var kļūt par šķērsli turpmākām finanšu operācijām, tas ir – cilvēks nespēs saņemt izdevīgu kredītu pret nekustamā īpašuma vai cita īpašuma ķīlu noteiktajās bankās vai kredītu izsniegšanas organizācijās. Tāpēc jebkuru konfliktu gadījumā ir ļoti svarīgi uzreiz griezties pēc palīdzības pie mums. Mēs izpirksim īpašumu izsolē cik ātri vien iespējams, vai nomaksāsim parādu tiesu izpildītājam, un Jūs nezaudēsiet savu īpašumu !

Īpašuma izpirkšanas procedūra

Mantas arests tiek veikts konkrētu situāciju dēļ, sevišķi parādu dēļ. Procedūra sākas ar mantas aprakstīšanu, kuras laikā notiek visu priekšmetu vai īpašuma apskate, to novērtēšana un turpmākais vērtības aprēķins. Pēc šo pasākumu veikšanas parādniekam paziņo par aizliegumu izmantot īpašumu vai atsevišķās materiālās vērtības, un nepieciešamības gadījumā tiek veikti pasākumi, lai atsavinātu un nodotu glabāšanā nekustamo īpašumu vai citas materiālās vērtības attiecīgajiem orgāniem.

Ja personai ir bijuši aresti, tā nevarēs noformēt kredītu pret dzīvokļa ķīlu, bet mēs varēsim Jums palīdzēt izpirkt Jūsu īpašumu un nomaksāsim visus Jūsu parādus.

Īpašuma atgriešanas vai izsolē izpirkšanas procedūra sākas pēc tam, kad klients ir vērsies ar iesniegumu un ir norādījis tās materiālās vērtības vai īpašumu, kurus vēlas atgriezt. Ir svarīgi vērsties tieši pie speciālistiem, kuri ātri un kvalitatīvi izpildīs visus juridiskus darbus un spēs pareizi sastādīt nepieciešamos dokumentus, lai veiktu piedziņu tiesā. Jebkura vilcināšanās spēlē nozīmīgu lomu veiksmīgā lietas nobeigšanā.

Mūsu speciālstu palīdzība

Arestētā īpašuma izpirkšanas un tiesā iesniedzamo dokumentu sastādīšanas speciālisti piedāvā iespēju īsā laikā rast maksimāli izdevīgu risinājumu. Mūsu kompānija sniedz kvalificētu juridisko palīdzību visu kategoriju pilsoņiem, neatkarīgi no konkrētas lietas sarežģītības. Veiksmīgas izpirkšanas procesā klienti varēs saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu, veikt jebkurus finanšu darījumus, kā arī brīvi rīkoties ar savu īpašumu.