Kredīts pretdzīvokli, māju

Kredītapieteikums

Kredīts mājokļa iegādei

Kredīts īpašumaiegādei izsolē

Darījumi arnek. īpašumu

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Noformēt kredītu pret dzīvokļa vai mājas ķīlu Rīgā vai Rīgas rajonā ar kompāniju Square+ var pašos īsākajos termiņos!
Kas tam ir nepieciešams?
Aizpildiet pieteikumu vai piezvaniet un iepriekšējā lēmuma saņemšanai iesniedziet dokumentus vai nosūtiet kopijas:

Dzīvoklis:

1 Zemesgrāmata
2 Inventarizācijas lieta (ja ir)

Māja:

1 Zemesgrāmata
2 Inventarizācijas lieta (ja ir)
3 Zemes gabala robežu plāns

Un 1 stundas laikā Jūs uzzināsiet atbildi! Viss ir vienkārši. Kas tālāk? Pēc kredīta summas apstiprināšanas mēs piedāvājam iepazīties ar kredītlīguma projektu. Tālāk tiek saskaņots parakstīšanas laiks. Viss! Jūs saņemat naudu! 

SQUARE+ – vadošā kompānija, kas pilnu sniedz pakalpojumu klāstu nekustamā īpašuma jomā un darījumos ar to, kā arī plašu dzīvojamo, tirdzniecības un komercplatību piedāvājumu izvēli Latvijas teritorijā.
SQUARE+ ir filiāle Latvijā un partnerattiecības ar Krievijas vadošo nekustamā īpašuma kompāniju.

Mēs palīdzēsim Jums sekojošos jautājumos:

  • Dzīvokļu privatizācija – pirkšanas-pārdošanas līguma sagatavošana un saskaņošana, palīdzība inventarizācijas lietas saņemšanā un noformēšanā, visu dokumentu galīgā saskaņošana pie notāra nostiprināšanai Zemesgrāmatā.

  • Pārkreditēšana - kredīta summu palielināšana, pāreja uz citu kredītiestādi, optimāla risinājuma meklēšana jautājumā par papildus finansējumu.

  • Parādu dzēšana – mums ir liela pieredze sadarbībā ar tiesu izpildītājiem un lietās par komunālo parādu piedziņu. Ar saviem naudas līdzekļiem dzēšam parādus un nokārtojam visas ar piedziņu saistītās lietas. Turpmākās parādsaistību neizpildes gadījumā veicam uzraudzību un palīdzību nekustamā īpašuma pārdošanā/pirkšanā izsolēs u.c.

  • Reģistrācija Zemesgrāmatā – veicam visas darbības, kas saistītas ar pirkšanu, pārdošanu, dāvināšanu, pārkreditēšanu, hipotēkas uzlikšanu un noņemšanu, mantošanu un citas darbības, kas prasa reģistrāciju un izmaiņu nostiprināšanu Zemesgrāmatā. Sniedzam inventarizācijas lietas atjaunošanas un jaunas inventarizācijas lietas saņemšanas pakalpojumus, kā arī sastādām visu nepieciešamo līgumu projektus.

  • Darījumi ar nekustamo īpašumu – pirkšana/pārdošana, dzīvokļu un māju noma. Ir sava datu bāze ar nekustamā īpašuma objektiem.

  • Jurista pakalpojumu sniegšana – visas darbības, kas saistītas ar dokumentācijas noformēšanu katram konkrētam darījumam.

  • Neatkarīgs brokeris – bez mūsu kompānijas tirgū ir daudz banku, ar kurām mēs cieši sadarbojamies. Tas ļauj izvēlēties un piedāvāt Jums labāko kredīta piedāvājumu tieši Jums.

Par mūsu kompāniju

    SQUARE + piedāvā palīdzību kredīta saņemšanā pret nekustamā īpašuma ķīlu Jums piemērotākā laikā. MŪSU DARBA MĒRĶIS – atrast un piedāvāt Jums vislabākos kredīta nosacījumus pret nekustamo īpašuma ķīlu un maksimāli norobežot Jūs no visām grūtībām, kas saistītas ar to saņemšanu, atrodot Jums kreditoru, konsultācijas, juridisko palīdzību un daudz ko citu.

    Brokeru kreditēšanas centrs SQUARE + ir strauji augošs uzņēmums ar profesionālu un draudzīgu kolektīvu, kas jau vairāk nekā 5 gadus strādā dažādu finanšu jautājumu palīdzības un pakalpojumu sfērā.

    Līdz šim mēs esam raduši nopietnu konkurenci uzņēmumiem, kuri strādā brokeru tirgū finanšu pakalpojumu sfērā un esam stabili nostiprinājušies savā pozīcijā. Iepriekš mūsu darbinieki daudzus gadus bija strādājuši vadošajās kompānijās, kuras veic kreditēšanu pret nekustamā īpašuma ķīlu, un guva vērtīgu pieredzi pakalpojumu sniegšanā nekustamā īpašuma un kreditēšanas sfērā. Turklāt mūsu darbinieki zin visus juridiskos sīkumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu līgumu nodrošināšanu, un palīdzēs konsultējot ikvienu aizņēmēju. Kopš 2007 gada mēs cieši sadarbojamies ar krievu brokeru uzņēmumu „Империал-Кредит.ру”.

    Ņemot vērā to, ka nekustamo īpašumu tirgus piedzīvo lejupslīdi, mūsu darbinieki pievērš uzmanību nevis nekustamo īpašumu pārdošanai, bet gan ilgtermiņa vai īstermiņa Latvijas likvīdo dzīvojamo fondu ieguldījumiem, kas ir izdevīgāki.

Kā specializētai brokeru aģentūrai mūsu galvenā priekšrocība ir ātra informācijas apstrāde un augsts veiksmīgu aizdevumu noformēšanas procents pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas notiek caur mūsu partneri – licencētu kreditēšanas organizāciju Latvijā. Klienti mūs izvēlas, jo mēs spējam noformēt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu krietni ātrāk un ērtāk. Bez tam, mūsu kvalificētie darbinieki spēs palīdzēt arī tad, kad daudzas citas institūcijas Jums atteiks aizdevuma saņemšanā.

    Šobrīd Latvijas kreditēšanas tirgū ir tāda, ka bankas kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu izsniegšanas laikā, saskaņā ar likumu par kreditēšanu, ir spiesti pārbaudīt aizdevuma saņēmēja maksātspēju. Problēma ir tajā, ka ar mūsu pašreizējo ekonomikas specifiku aizdevuma saņēmējs ne vienmēr spēj parādīt tā ienākumus.

    SQUARE + ar mūsu palīdzību Jūs varat saņemt kredītu tikai pret nekustamā īpašuma ķīlu vai arī nekustamā īpašuma iegādi! Var tikt izskatīts arī alternatīva ķīla – automašīna. Mūsu misija ir piedāvāt kvalitatīvu neatkarīgu brokeru palīdzību un sniegt kredīta noformēšanas pakalpojumus, kuri ir pieejami visiem!

Mēs strādājam JUMS!